Monitoring

Monitoring Białystok

Monitoring wizyjny CCTV to jedna z najbardziej rozpowszechnionych form zabezpieczenia zarówno dla domu, jaki i dla firm.  Instalacja kamer nie tylko zwiększa skuteczność ochrony przed kradzieżą w monitorowanym obiekcie, ale przyczynia się również do bardziej produktywnej pracy w firmie oraz kontroli towarów wytwarzanych lub wysyłanych do klienta w twojej firmie.

Elektro-Styk specjalizuje się w instalacji systemów telewizji przemysłowej różnych producentów zwanej potocznie monitoringiem. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór systemów analogowych wysokiej rozdzielczości Full HD CCTV oraz systemów cyfrowych IP 4K. Wszystkie oferowane systemy monitoringu CCTV dają możliwość podglądu/odtwarzania nagrań przez Internet z wykorzystaniem komputera lub smartfonu/tabletu.

W naszej ofercie znajduje się usługa monitorowania dźwigów osobowych i towarowych poprzez instalacje kamery wewnątrz windy z możliwością archiwizacji oraz zdalnego podglądu.

Wykonujemy instalacje telewizji przemysłowej do monitorowania gospodarstw rolnych o profilu hodowlanym. To nowoczesne rozwiązanie daje możliwość podglądu inwentarza podczas cieleń lub w sytuacjach wymagających stałej obserwacji.

Monitoring to łatwy sposób na zwiększenie kontroli i wglądu w funkcjonowanie Twojej Firmy.