Domofony i Videofony

Domofony i videodomofony

Oferujemy kompleksowe usługi instalacji domofonów i videodomofonów. Zapewniamy profesjonalną poradę w zakresie wyboru urządzenia oraz indywidualną wycenę jego montażu. Dodatkowo zapewniamy przeglądy okresowe oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zamontowanego przez nas domofonu.

Domofon to najprostsze rozwiązanie do komunikacji i kontroli wewnątrz budynku osób wchodzących na dany teren. Nowoczesne domofony dają nam możliwość otwarcia drzwi indywidualnym kodem bez potrzeby korzystania z kluczy. Videodomofony dodatkowo umożliwiają nam monitoring osób dzwoniących dzięki zamontowanej kamerze.

„Elektro-styk” działa przede wszystkim w oparciu o wiedzę praktyczną i zdobyte doświadczenie. Dodatkowo podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe, aby być na bieżąco z ciągle rozwijającym się rynkiem i nowymi wymaganiami naszych klientów.

Decydując się na zakup domofonu lub videodomofonu warto skorzystać z pomocy wyspecjalizowanego serwisu. Chętnie doradzimy jaki rodzaj urządzeń zakupić i w jakim miejscu zamontować, aby służyły Państwu bezawaryjnie i jak najdłużej.

Zapraszamy do kontaktu z nami, a na pewno razem dobierzemy najlepszy domofon do Państwa potrzeb.